KONST / Litografier / Färglitografi 12487157
nr 1248 7157
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholms ström. Signerad, numrerad 85/100. Motivet: 44x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:07:46
15/4 19:36:23
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas